Bojujte s příznaky stárnutí se značkou Vichy

Jestliže stále hledáte ty správné krémy, tak tu pro vás pár tipů na nějaké máme. Konkrétně se jedná o francouzskou značku Vichy, se kterou můžete opravdu omládnout.  Proč jsme se tentokrát zaměřili na tuto značku? Protože právě s ní můžete získat sto korunovou slevu při nákupu produktů proti stárnutí! Stačí nakoupit nad osm set korun…

Jestliže stále hledáte ty správné krémy, tak tu pro vás pár tipů na nějaké máme. Konkrétně se jedná o francouzskou značku Vichy, se kterou můžete opravdu omládnout

Proč jsme se tentokrát zaměřili na tuto značku? Protože právě s ní můžete získat sto korunovou slevu při nákupu produktů proti stárnutí! Stačí nakoupit nad osm set korun českých a sleva je vaše!

A jestli nemáte představu, co si za produkty pořídit, poradíme vám. 

Velmi oblíbeným se stal noční zpevňující a protivráskový krém s liftingovým účinkem Vichy Licactiv Supreme. Tento krém nejenom okamžitě zpevňuje povadlou pleť, ale také vyhlazuje hluboké vrásky. Navíc je nekomogenní a hypoalergenní. Vaše pleť bude hydratována po celou noc. Kromě termální vody z Vichy a rhamnózy obsahuje krém navíc i olej z meruňkových jader. Ty mají za úkol regenerovat a zklidňovat pleť.

Doporučujeme se zaměřit i na oční okolí, kterému je třeba v daném věku věnovat pozornost. Pokud s krémy o pečování očního okolí začínáte, doporučujeme do začátku zkusit tuto oční péči proti vráskám Vichy Licactiv. Krém je vhodný pro všechny typy pleti. Navíc také odstraňuje tmavé kruhy a váčky pod očima.

Zpomalení stárnutí pleti? Ano, i to jde s pomocí denního krému Vichy Slow Age. Krém je vhodný pro všechny typy pleti včetně té citlivé. Navíc se dokáže poprat s problémy jako jsou pigmentové skvrny a vrásky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *