Bojujte s příznaky stárnutí se značkou Vichy

Jestliže stále hledáte ty správné krémy, tak tu pro vás pár tipů na nějaké máme. Konkrétně se jedná o francouzskou značku Vichy, se kterou můžete opravdu omládnout

Proč jsme se tentokrát zaměřili na tuto značku? Protože právě s ní můžete získat sto korunovou slevu při nákupu produktů proti stárnutí! Stačí nakoupit nad osm set korun českých a sleva je vaše!

A jestli nemáte představu, co si za produkty pořídit, poradíme vám. 

Velmi oblíbeným se stal noční zpevňující a protivráskový krém s liftingovým účinkem Vichy Licactiv Supreme. Tento krém nejenom okamžitě zpevňuje povadlou pleť, ale také vyhlazuje hluboké vrásky. Navíc je nekomogenní a hypoalergenní. Vaše pleť bude hydratována po celou noc. Kromě termální vody z Vichy a rhamnózy obsahuje krém navíc i olej z meruňkových jader. Ty mají za úkol regenerovat a zklidňovat pleť.

Doporučujeme se zaměřit i na oční okolí, kterému je třeba v daném věku věnovat pozornost. Pokud s krémy o pečování očního okolí začínáte, doporučujeme do začátku zkusit tuto oční péči proti vráskám Vichy Licactiv. Krém je vhodný pro všechny typy pleti. Navíc také odstraňuje tmavé kruhy a váčky pod očima.

Zpomalení stárnutí pleti? Ano, i to jde s pomocí denního krému Vichy Slow Age. Krém je vhodný pro všechny typy pleti včetně té citlivé. Navíc se dokáže poprat s problémy jako jsou pigmentové skvrny a vrásky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *