Kosmetické novinky roku 2014

Každý nový rok sebou přináší spoustu nových začátků, příležitostí, přátel, ale také spoustu kosmetických novinek, které nás dnes budou zajímat ze všeho nejvíc! :) Pojďme si tedy představit pár zkrášlovacích nováčků pro rok 2014.

Dekorativní kosmetika letos vede!

Dělala jsem si průzkum těch nejlepších novinek pro rok 2014 a zjistila jsem, že nejvíce novinek najdete v rámci dekorativní kosmetiky. Sisley, Lancôme, Benefit, Guerlain, Astor i další značky budou mít letos na svých stojanech nováčky. Pojďme si alespoň část z nich představit.

Klasickým rtěnkám pomalu odzvoňuje, letos frčí rtěnky v tužce. Novou kolekci takových rtěnek představila i luxusní značka Sisley pod názvem PHYTO LIP TWIST! Na výběr je z 6 odstínů, které nesou názvy Nude, Baby, Peach, Pinky, Berry a Cherry. Odstíny si jistě zamilujete, stejně tak jako zebří obal, který je prostě kouzelný!

Dekorativní kosmetika – novinky 2014

U luxusních značek ještě zůstaneme a podíváme se na zoubek francouzskému skvostu Guerlain.  Znáte jejich pověstné Meteority? Ne? Tak to děláte chybu! Vaše neúplné znalosti vám vtipně doplní například Černá Moora, která patří Guerlainské znalkyně number 1! Takže teď když už máte jasno, mám pro vás skvělou zprávu. Na jaře 2014 můžete očekávat novou kolekci s názvem BLOSSOM Collection.

Novinky představuje i Bourjois! Jedná se o 123 Perfect CC Cream a CC Eye Cream. Kdy se dostanou do českých obchodů zatím netuším, každopádně sledujte jejich český Facebook a třeba se to brzy dozvíte.  Nesmíme opomenout ani Lancôme a jejich novou kolekci líčení French Ballerina v jemných růžových odstínech.

 

A poslední dekorativkou, kterou zmíním, jsou paletky očních stínů Astor s názvem Eye Artist. Nabízí se nám 6 paletek ve velmi hezkých odstínech. Mrkněte na ně!

A abychom nebyli pouze dekorativní, podívejme se i na péči o tělo a pleť

Novinka od Biodermy -Sébium maska Zdroj: Parfums.cz

Novinka od Biodermy -Sébium maska
Zdroj: Parfums.cz

Naprosto bombastickou novinkou je Sébium maska od Biodermy. Bioderma je skvělá sama o sobě (kdo by neznal pověstnou micelárku, že?), takže se není čemu divit. Máte problematickou pleť? Vyzkoušejte Sébium masku a klidně i další přípravky z této řady. Dělá zázraky!

A ještě jedna novinka, která se začala prodávat v DM drogeriích – nové sprchové gely od Alverde. Musíme pochválit nejen za přenádhernou vůni, ale také za úžasné názvy – Kouzlo města a procházka venkovem. Kdo by odolal?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *