Kosmetická značka měsíce: MAC!

Rozhodli jsme se, že Vám pravidelně každý měsíc představíme jednu kosmetickou značku. Povíme si nějaké to základní info a ukážeme zásadní produkty, které by neměly chybět v žádné kosmetické taštičce. Jako první a úvodní značku jsme vybrali MAC.

Pokud se alespoň trochu zajímáte o kosmetiku, jistě Vám neunikla takřka magická zkratka MAC. Jedná se o kanadskou kosmetickou značku Make-Up Art Cosmetics, která vznikla už v roce 1984 v Torontu. Její zakladatelé Frank Angelo (majitel vlasových salónů) a Frank Toscano ( fotograf a vizážista) se spojili proto, aby vyplnili díru na trhu s dekorativní kosmetikou. Chtěli vytvořit vysoce profesionální řadu kosmetiky, která by splňovala i ty nejnáročnější požadavky, především pro módní fotografie, kde je potřeba aby make-up vypadal nejen dokonale, ale také dlouho vydržel pod silným osvětlením. A to se jim podařilo!

MAC byl ze začátku dostupný opravdu jen pro profesionální maskéry a lidé z běžných řad se k této značce nedostali. Jenže něco tak kvalitního se prostě utajit nemohlo a díky zájmu světových celebrit získala kosmetika MAC obrovskou popularitu. V roce 1991 se v New Yorku otevřel první obchod i pro širokou veřejnost a od té doby se rozrůstali po celém světě.

Nyní je MAC doslova fenoménem. Vyrábí kosmetiku i kosmetické štětce, které patří mezi nejpoužívanější na celém světě. MAC milují profesionálové, ti nejlepší vizážisti, světové blogerky i celebrity a můžete ho začít milovat i Vy, protože MAC je konečně k dostání i v České republice. Není to zrovna nejlevnější záležitost, ovšem ta kvalita za to opravdu stojí!

 

Zásadní produkty značky MAC

Kompaktní pudr a make-up – MAC STUDIO FIX POWDER

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

Tohle je neskutečná bomba! Víceúčelový produkt, který dělá přesně to, co slibuje! Můžete ho využít za sucha jako pudr. V tomto případě Vám dokonale zafixuje líčení a dodá matný vzhled, který drží, drží a drží. K tomu všemu navíc výborně kryje.

A teď pozor! Když štětec jemně navlhčíte, stává se z pudru úžasně krycí make-up. Na výběr máte z obrovského množství odstínů, proto si vybere opravdu každá z Vás. Každý odstín má své speciální značení, kdy C(NC) jsou odstíny určené pro pleť s žlutým podtónem. Balení označené N(NW) je zas vhodné pro růžový podtón.

 

Z řady Studio Fix pochází taký dokonalý korektor MAC Studio Finish, který zakryje opravdu všechno. A když říkám, všechno, tak opravdu všechno!  Můžete si vybrat z celkem 13 odstínů, takže opět garance toho, že si to pravé ořechové najde každý.

MAC Studio Finish korektor

MAC Studio Finish korektor

Korektor je příjemně lehký a krémový a navíc je voděodolný. Balení Vám může přijít možná trošku malé, ale věřte, že Vám vystačí opravdu na hoooodně dlouho.

A nezapomeňte si prohlédnout také štětce, pigmenty, rtěnky… a nejlépe celou nabídku od MACu. Uvidíte, že neodoláte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *