TOP YOUTUBE blogerky, které Vás budou bavit

V dnešním článku si představíme TOP Youtube blogerky, které se věnují převážně kosmetice a líčení. Jestliže potřebujete inspiraci, rady, tipy na produkty a přesné návody na překrásné make-up looky, čtěte dál, bude to stát za to!

Blogování je v posledních letech naprostý fenomén. Bloguje snad skoro každý a a kdo ne, tak nejspíš brzy začne. Anebo patří mezi vášnivé čtenáře. I témata jsou různorodá, každý píše o tom, co ho baví nejvíc, ale je velmi těžké se prosadit, jelikož konkurence je opravdu OBROVSKÁ.

Youtube blogování, nebo spíše vlogování (V podle videa) ještě tolik profláklé není. Tedy alespoň u nás v České republice. My se zaměříme přímo na kosmetické vlogy, kterým se u nás věnuje jen pár top blogerek. Českých vlogů je samozřejmě víc, ovšem jejich kvalita je někde zcela jinde. Proto si zmíníme jen ty nejlepší!

 

GET THE LOUK 

Já osobně považuji Lou za průkopnici českého vlogování o kosmetice. Pro mě to byla první blogerka, která začala pravidelně točit video tutoriály s perfektním líčením. Pamatuji si její první videa, která ještě nebyla v takové kvalitě jako teď, Lou se trošku styděla… ale bavilo mě to. Dnes má Lou na Youtube přes 38 000 odběratelů a 5 milionů shlédnutí.  Na jejím kanálu najdete mnoho úžasných make-up tutoriálů – od naprostých základů až po šílené halloween líčení. Nechybí ani měsíční Objevy a přešlapy, kde Lou komentuje vyzkoušené produkty.

Můj výběr:Základní techniky líčení – základy, které by měl každý POVINNĚ znát

 

PETRA LOVELY HAIR

Petra patří také mezi české Youtube stálice, samozřejmě v rámci kosmetického vlogování. A když se tak dívám, její první video bylo nahráno o pár měsíců dřív než GetTheLouk, takže Petře patří čestné prvenství. Na jejím kanálu najdete k dnešnímu dni přesně 382 videí a neustále přibývají další a další. Každé úterý vychází tutorial, ve čtvrtek se řeší kosmetika a móda(recenze, outfity…) a víkend pak patří zábavě, kdy můžete koukat na kecací videa, TAGy a podobně.

Můj výběr: Jak na oční linky pro začátečníky

 

PLUM FOOLERY

PlumFoolery patří také mezi TOP blogerky a vlogerky. Její první videa jsou všechna v angličtině, kterou mimojiné zvládá výborně, strávila totiž nějaký čas v Americe. Díky rostoucí oblibě a žádostem českých divaček se však rozhodla točit česky, za což jí musíme ještě jednou poděkovat. Káju si zamilujete, já osobně na ni koukám hrozně ráda. Nezaměřuje se tolik na tutorialy, baví ji spíše kecací videa, recenze, TAGy atd. Uvidíte, že jejímu kouzlu propadnete!

V poslední době je Kája trochu míň aktivní, je totiž pracovně v Holandsku.

Můj výběr:Studium v zahraničí – Můj rok na střední škole v USA

 

A ještě jasně a stručně další vlogerky, které stojí za podívanou:

  • LuxyLady
  • Hanny Brokolice
  • L3nChannel
  • + LBHauteFashion – skvělý bloger a mužský zástupce ze Slovenska :)

 

Máte nějaký další tip na vlogery/blogery? Koho sledujete vy? Podělte se s námi do komentářů! :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *