Dermokosmetika: Odlíčení a čištění pleti

Asi každá z nás má nějaký ten problém s pletí. Buď je suchá, smíšená, dehydratovaná či atopická. S těmito různými problémy si dokáže poradit jedině kosmetika specializovaná na tyto přímý problémy, a tou je dermokosmetika. A tentokrát jsme se v článku zaměřili především na odlíčení a čištění pleti.

CITLIVÁ PLEŤ
Trápí vás citlivá pleť, která má vysoký sklon k tvoření různému začervenání? Máme pro vás tip, který vás možná už tolik nepřekvapí. Jedná se o micelární vodu Bioderma Sensibio H2O. Nejenom, že pomocí vatového tampónku dobře odličuje pleť, ale také ji ji zklidňuje. Voda obsahuje micely, což jsou složky, které odstraňují nečistoty a udržují pleť v rovnováze. Cenově ji pořídíte od devadesáti devíti korun českých.
PODRÁŽDĚNÁ PLEŤ
Pokud se vás týká i tento problém, nejlepším řešením pro vás máme jemný zklidňující čistící a odličovací gel Bioderma Sensibio. Proč? Je hypoalergenní, respektuje fyziologické pH pleti, zklidňuje podráždění, ale i odstraňuje pálení a svědění. Jak gel aplikovat? Stačí každé ráno a večer nanést ideální množství na navlhčený obličej, napěnit a opláchnout vodou. Doporučujeme pak nadále tento produkt kombinovat s produkty ze stejné řady. Cenově gel pořídíte za dvě stě devadesát devět korun českých.
MASTNÁ PROBLEMATICKÁ PLEŤ
Ucpané póry? Mastná pleť? Nezoufejte. Ideálním pomocníkem pro tento problém je čistící gel Bioderma Sébium Gel Moussant. Proč? Obsahuje patentovaný komplex Fluidactiv, která nejen pokožku zbaví nečistoty, ale i reguluje tvorbu kožního mazu. Cenově ho pořídíte od dvou seti padesáti sedmi korun českých. 
Doufáme, že vám náš výběr pomohl k výběru tomu správnému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *