Buďte bronz! Aneb hledáme ideální bronzer

Připadáte si po zimě jako ta největší bledulka? A stále nemáte čas zachytit aspoň pár slunečních paprsků, které by vám vhnaly do tváře sexy a zdravý bronzový nádech? Nevadí! Od čeho tu přeci máme kosmetiku? Podívejte se na bronzery, které vám vykouzlí lehké opálení do tváře během několika vteřin.

To, co sluníčku trvá několik dnů, bronzer zvládne za pár vteřin!

Jestliže jste doposud žádný bronzer nezkusila, děláte velkou chybu! Dodá vám svěžest, zdravý look, zvýrazní lícní kosti, zvládne zvětšit dekolt i zúžit nos. Může mít několik odstínů, lesklých i matných. Je to prostě malé kouzlo, které dokáže divy!

Nejčastějí konzistence bronzujících přípravků je pudrová. Aplikace je velmi jednoduchá a pohodlná, proto se hodí i pro úplné začátečnice. Pudry ocení dámy s mastnější pletí. Pokud máte pleť naopak suchou, sáhněte raději po krémovější konzistenci. Krémový bronzer nabízí například Estée Lauder.

Dejte si záležet při výběru odstínu!Bronzer dodá pleti svěží a zdravá vzhled!

I v tomto případě platí, že nic se nemá přehánět. Pokud nechcete vypadat jako indiánská babička či Patricia Krentcil, pamatujte, že odstín by měl být jen lehce tmavší, než vaše přirozená barva pleti. Při výběru odstínu se zaměřte i na lesk, respektive třpytky. Třpytivé a zlatavé bronzery vybírejte v případě, že chcete pokožce dodat svěží a opálený vzhled. Pro modelaci a konturování obličeje vybírejte 100% matné odstíny.
Tip:
Úžasný voděodolný bronzer od Rimmelu vydrží i ty největší vedra! Skvělý odstín za velmi příjemných 85 Kč!

Jak, kdy a kam bronzer nanášíme?

Dejme tomu, že jste si vybrala správný bronzer, nyní však dumáte nad tím, jak ho vlastně použít. V 99% máte jistě bronzer v podobě slisovaného pudru nebo v mixu bronzujícíh perel. V obou případech budete potřebovat štětec – třeba skvělý štětec od Clinique! Ale vystačíte si s kulatým štětcem na pudr nebo tvářenku.

Bronzující přípravek nanášíme vždy až po make-upu a pudru. Hotovo? Naberte tedy bronzer a štětec lehce oklepejte o hřbet ruky, zbavíte se tak přebytečného množství produktu.

Pro opálený vzhled nanášíme bronzer na vystouplá místa obličeje:

  • Lícní kosti
  • Nad spánky a na linii kolem vlasů
  • Jablíčka – nedělejte rybičku, raději se usmějte
  • Jemně poprašte hřbet nosu a bradu

Pokud potřebujete názorný příklad, kam bronzer nanášet, doporučuji přečíst tento článek z blogu Svět podle Lu. Lucka je profesionální vizážistka a připravila si demonstraci konkrétních kontur pro nejrůznější tvary obličeje.

Tip:                                                                                                                                                                               Zvýrazněte svůj dekolt tím, že nanesete trochu bronzeru do místa, tzv. obráceného trojúhelníku, mezi vašimi ňadry. Lehce kopírujte jejich línii, čímž zvýrazníte tvar. Poprsí tak působí větším a plnějším dojmem!

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *