LEVNÁ KOSMETIKA DUBEN: Lovíme ty nejlepší kousky!

Nákupy kosmetiky se umí častokrát pekelně prodražit, zvláště v případě, když se neumíte krotit a prostě berete všechno, co vám přijde pod ruku. Co takhle využít příjemných slev na nejrůznější produkty, díky kterým nezruinujete svoji peněženku? I levná kosmetika může maximálně plnit svůj účel!

Tip #1 – Sametově hladká a matná pleť

Pokud chcete docílit krásné sametové a matné pleti, Stay Matte od Rimmel je trefou do černého. Stačí přepudrovat a jste okamžitě bez nežádoucího lesku. Kromě matného finiše vás jistě potěší i příjemná vůně a krycí schopnost.
Pokud nevěříte, podívejte se na recenze 82 uživatelek z Omlazení, které si pudr nemohou vynachválit! Konkrétní hodnocení si můžete přečíst tady.

Pudr Stay Matte od Rimmel vykouzlí dokonale matný efekt! Zdroj: Rimmel.cz

Pudr Stay Matte od Rimmel vykouzlí dokonale matný efekt!
Zdroj: Rimmel.cz

 

Navíc si můžete ze stejné řady pořídit i Stay Matte make-up, který má stejně jako pudr matujicí efekt.

AKCE! 

Na webu Parfums.cz je pudr STAY MATTE od Rimmelu v akci! Koupíte ho zde za perfektních 59 Kč. A takový nákup se už rozhodně vyplatí! Poměr ceny a kvality je totiž opravdu výhodný.

 

 

 

 

 

 

Tip #2 – Kompletní péče o problematickou pleť

Máte problematickou pleť, do které jste už investovala nemalé peníze? A vyzkoušela jste značku Ryor? Česká tradice za příjemné ceny je rozhodně skvělým kupem. Na problematickou pleť vytvořil Ryor řadu AKNESTOP, která nabízí celkem 11 produktů s cenou pohybující se vždy okolo 100 Kč.

Řada AKNESTOP je levné řešení pro problematickou pleť. Zdroj: Ryor.cz

Řada AKNESTOP je levné řešení pro problematickou pleť.
Zdroj: Ryor.cz

Tip #3 – Sladká ovocná vůně od GUESS

A nezapomene ani na parfémy. Pokud hledáte sladkou vůní na léto, která vás omámí svým sladkým tónem ovoce a květin, musíme doporučit GUESS by Marciano for Women. Tato dámská vůně se hodí do slunného dne, stejně tak jako na elegantní společenský večer.

Guess by Marciano vás okouzlí vůní květin a ovoce.

Guess by Marciano vás okouzlí vůní květin a ovoce.

Kromě nádherné vůně vás jistě potěší i velmi příjemná cena! Například na  Parfums.cz koupíte tuto parfemovanou vodu za neskutečných 420 Kč!

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *