3 tipy na BIO parfémy!

Bio parfémy jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí a to za pomocí čistě éterických olejů a bio alkoholu. Takovéto bio parfémy pak neobsahují pesticidy ani insekticidy, hodí se tedy i pro tu nejcitlivější pokožku. Ingredience jsou vždy 100% přírodní a většina z nich má certifikaci, která svědčí o tom, že se jedná o složky, které jsou pěstované v ekologickém prostředí. Žádné parabeny, žádné bioakumulativní látky ani jiné škodlivé chemické složky.

 

Tip číslo 1 – Roger & Gallet Fleur d´ Osmanthus

Tento bio parfém byl uveden na trh v roce 2011. Zaujme vás svou příjemnou ovocně květinovou vůní, a to díky pomerančové kůře a mandarince, které se ukryvají v hlavě parfému. V srdci pak najdeme grapefruit, exotickou rostlinu osmanth, který znáte nejspíš pod názvem vonokvětka vonná, a také neroli. Základem je pak pižmo, santalové dřevo a tonka zafole. Sladká a omamná kombinace, která se skvěle hodí během jara i léta v rámci denního nošení.

 

Tip číslo 2 – Crabtree & Evelyn Nantucket Briar®

Crabtree & Evelyn založil v roce 1972 Cyrus Harveym, který firmu pojmenoval podle známého botanika Johna Evelyna a původní anglickou planou jabloní, která proslula výjimečnými léčebnými účinky. A přesně taková filozofie značky funguje i v dnešní době – prolínání vědy a 100% přírody. Parfém Nantucket Briar vznikl už v roce 1985 a obsahuje šípkovou růži, bergamot, svěží zeleň, ambru i jantar s vanilkou.

 

Tip číslo 3 – L´Occitane Pivoine

Pokud se trošku pohybujete ve světě kosmetiky, jistě vám neušla známá značka L’Occitane en Provence. Francouzská značka, která se v kosmetickém průmyslu pohybuje již od roku 1976.  Veškeré produkty a vůně jsou vyvíjeny podle pravidel fyzioterapie a aromaterapie, základem jsou tedy čisté esenciální oleje a zcela přírodní ingredience. Parfém Pivoine v sobě mísí několik vůní. V hlavě naleznete bergamot. Grep a zelené tóny. Srdce tvoří květinové trio – fialka, pivoňka a magnólie. Základem je pak pižmo, vanilka a cedr. Vonné esence jenž zvýrazní vaši ženskost, smyslnost a zároveň jemně pohladí po duši.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *