STOP pro nudné laky na nehty – DIY video návody!

Jednobarevné lakování nehtů je samozřejmě úžasné. Když ho zkombinujete s outfitem, jedná se o zcela zásadní detail. Jenže co dělat, když už vás tyhle jednolité nehty přestanou bavit? Napadlo vás zkusit experimentovat a tvořit?! Zkuste to! Ty nejjednodušší typy zvládnete i sama! A pokud si netroufáte, aspoň máte inspiraci pro svou manikérku.

Co budete potřebovat?

Ještě než se pustíte do samotného tvoření, bude potřeba vybavit se několika nástroji, které nám celou práci ulehčí. Základem jsou samozřejmě laky na nehty – posbírejte všechny odstíny co doma máte, budou se hodit. Nejvhodnější pomůckou pro titěrnou práci bude takzvaný spot swirl – což je takové velmi šikovné zdobítko s kuličkou, které se perfektně hodí na puntíky, kolečka, cokoliv titěrného, dá se s ním udělat také výborná francouzská manikůra. A bude se vám hodit i malý jemný štěteček, houbička a zbytek už podle potřeby.

Tip na domácí výrobu pomůcek!

Pokud nemáte spot swirl ani štěteček a momentálně se vám ani nechce tyhle nástroje nijak shánět, máme pro vás skvělý tip, jak si je rychle a jednoduše vyrobit. Budete potřebovat klasickou tužku, která má na svém konci gumu a jeden špendlík s kulatou hlavičkou. Špendlík zatlačíte do gumy a huráá – můžete dělat dokonalé puntíky! Stejným způsobem bude fungovat i obyčejný hrot tužky. Mini-puntíky zvládnete i s obyčejným párátkem! V dalším kroku si můžete snadno a rychle vyrobit zdobící štěteček. Stačí když se prohrabete ve starých výtvarných potřebách a najdete nějaký menší, který už delší dobu nepoužíváte. Pokud je znečištěný, dobře ho vymyjte a nechejte oschnout. Poté vezměte kleštičky na nehty, nebo malé nůžky a odstříhávejte chlupy z vnější strany, tak až se dostanete k požadované tloušťce štětečku.

A jde se lakovat!

Nejdříve jsme se chystali vám vše popisovat slovy, přičemž nám došlo, že taková video ukázka bude mnohem přínosnější. Proto jsme sesbíraly po celém internetu ty nejlepší ukázkové videa, které vám názorně ukážou, jak na to. A nebojte se, nemusíte umět ani slovíčko anglicky, stačí se jen pozorně dívat.

Tahle slečna vám ukáže, jak docílit supr lakování jen za pomocí párátka.

 

Toužíte po matném looku vašich nehtů? Není problém! Stačí trošku jedlé sody.

Aztécké vzory letěly už minulou sezónu a letos letí znovu. Tak proč je nemít i na nehtech?

Peříčková inspirace vzatá z lapače snů vypadá také úžasně, co říkáte?

Ombré je na vlasech docela out… o nehtech se to však říct nedá.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *