Zabalte vánoční dárek pro své blízké do stylového dárkového balení

Štědrý den tu máme přesně za 16 dní. A my si pro vás připravili tip, jak co nejpraktičtěji zabalit váš objednaný dárek z jedné největší internetové parfumerii v České republice.

Objednáváte-li více produktů, pak vás potěší rychlé navolení stylového zabalení do dárkové krabičky. Vybírat můžete hned z několika minimalistických barev, jako je bílá, růžová, modrá, červená či lososová. Cena? Dárková krabička má jednotnou cenu – a to ve výši 99 Kč.

Jak krabičku objednat?

Jednoduše. Při dokončování vaší objednávky v košíku stačí kliknout na políčko o možnosti dárkového zabalení a vybrat si konkrétní barevnou variantu a dárková krabička je na světě. Do krabičky se navíc vejdou maximálně 3 kusy produktů a v rámci jedné objednávky lze zabalit produkty až do 4 dárkových krabiček.

Co si do krabičky zabalit?

Cokoliv. Můžete jak parfém, tak konkrétní dekorativní produkt – řasenka, rtěnka či sadu štětců na líčení. Balíček s dárkovým balením bude doručen o jednom až dvou pracovních dnech. Mějte ale na paměti, že doručovací doba se může prodloužit z důvodu vánočního času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *