Čím udělat radost svým nejbližším? Vsaďte na dárkové sady

Dárkovými sady zkrátka nikde vedle nešlápnete. My si pro vás připravili tři dárkové sady, kterými potěšíte jak svou drahou polovičku, tak maminku, tatínka, babičku, dědečka, sourozence.. zkrátka každého!

Maminku či babičku by mohla potěšit například tato dárková sada pro barevné vlasy L’Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol. Sada obsahuje šampon pro ochranu barevných vlasů (300 ml) a vyživující masku (250 ml). Navíc – ke každému dárkovému setu získáte poštovné zcela zdarma. Tato sada také chrání vlasové vlákno před „vyblednutím“ a snaží se zabránit vymývání barvy. Výsledkem jsou lesklé jemné vlasy.

Pro muže tu máme připravenou dárkovou sadu YSL, která obsahuje parfémovanou vodu (60 ml) a sprchový gel (50 ml). Parfémovaná voda vaší drahou polovičku zaujme nejenom díky své kořenitosti, ale také dřevitým složením. Navíc – stačí nakoupit nad částku 1 200 Kč a v košíku si můžete vybrat hned ze tří dárků – veselé ponožky, peněženku nebo trendy tašku. A to se vyplatí, že?

Radost uděláte i dárkovou sadou oblíbené značky svíček Yankee Candle. V té se nachází čtyři svíčky, které vám během vánočních svátků vykouzlí příjemnou vánoční atmosféru. Navíc se, jak už jsme sdělili, skvěle hodí jako dárek, protože sada je také dárkově zabalena.

Dárková sada. Zdroj fotky: Weheartit.com

Dárková sada. Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *