Využijte 15% slevu na dekorativní kosmetiku a produkty ze sekce „zdraví“

Plánujete nákup dekorativní kosmetiky? Došel vám oblíbený doplněk stravy a teď byste ho rádi pořídili o několik procent levněji? Pak pro vás máme dobrou zprávu.

Nakoupíte-li v sekci dekorativní kosmetiky nad částku jeden tisíc pět set korun českých, pak obdržíte své produkty o patnáct procent levněji. To samé platí v sekci doplňků stravy – avšak nad částku osm set korun českých, získaná sleva bude deset procent.

Z kategorie líčení si můžete sestavit box líčidel, ve kterém bude bronzer theBalm Bahama Mama, který pleti dodává přírozenou barvu s matným bronzovým efektem, neucpává póry a není testován na zvířatech. Z kategorie líčidel na rty vás může oslovit dlouhotrvající tekutá rtěnka Maybelline SuperStay Vinyl Ink, která nabízí až sedm různých odstínů. Dále má vysokou pigmentaci a snadno se nanáší. Radost vám může udělat i paletka očních pudrových stínů Makeup Revolution.

Ze sekce doplňků stravy vám může udělat radost doplněk stravy pro vlasy, nehty a pokožku Venira. Nejenom podporuje růst vlasů, ale také zpevňuje nehty, regeneruje poničené vlasy a eliminuje jejich vypadávání. Navíc zanechává pokožku zdravou a krásnou.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *