Nově uvedeno na trh: UXI Beauty, Gucci, La Roche-Posay

Přemýšlíte, čím si udělat ke konci prázdnin radost? My vám pomůžeme. Třeba vás zaujme rozjasňující tyčinka, parfémová voda či zklidňující balzám pro citlivou a podrážděnou pokožku.

UXI BEAUTY

Multifunkční rozjasňovač, který je k dostání ve třech odstínech a je ideální jak na rozjasnění očí, tak tváře. Dále zanechává pleť rozzářenou s přirozeným finišem, dodává ji sofistikovaný vzhled s plasticitou a při kontaktu s pletí dokonale splývá. Navíc se jedná o veganský produkt. Momentálně ho pořídíte se slevou, a to ve výši pěti seti tří korun českých.

GUCCI

Určitě jste zaznamenali na trh nově uvedený parfém Gucci Flora Gorgeous Jasmine. Ten je tvořen italským bergamotem, černým pepřem, italskou mandarinkou, damašskou růží, magnólií, Absolut jasmínem, pačuli, benzoinem a santalovým dřevem. Za chvilku, co je parfém na trhu, si získal mnoho obdivovatelek, ale pozor. Pokud nemáte rády plně květinové vůně s příměsí aldehydu („mýdloviny“), pak tento parfém pro vás nejspíše nebude. Ale můžeme se mýlit. Ale první dojem možná nemusí být tak růžový. Záleží.

LA ROCHE-POSAY

Poslední novinku, kterou vám v článku představíme, je zklidňující balzám pro citlivou a podrážděnou pokožku. Tento krém nejenom intenzivně hydratuje, tak také hloubkově vyživuje, regeneruje kožní bariéru a chrání ji před škodlivými vnějšími radikály. Ten pořídíte za cenu dvě stě třicet devět korun českých.

Zdroj fotografie: Harper’s BAZAAR Singapore

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *