Vlasová péče o 15 % levněji. Co si nezapomenout pořídit?

Zdroj fotky: Weheartit.com

Zdroj fotky: Weheartit.com

Vlasové produkty jsou stejně tak nezbytné jako produkty pleťové či dekorativní. A protože aktuálně probíhá na vlasovou péči patnáct procent slevy, my si pro vás připravili článek, který vám pomůže s výběrem těch správných produktů.

V akci objevíte například tuto jemnou vyživující masku Maria Nila Colour Refresh Pink Pop bez permanentních barevných pigmentů. Jedná se o 100 % veganskou masku, která nadále neobsahuje žádné parabeny či sulfáty. Jediná složka, která je v masce obsažena, je arganový olej, který zjemňuje vlasové vlákno. Výsledkem jsou vyživené vlasy s barevným lehce narůžovělým efektem – ale nemusíte se bát, že se ho nezbavíte, snadno se vymývá.

Dále v akci naleznete i uhlazující kondicionér Wella Professionals Oil Reflections pro lesk a hebkost vlasů. Kondicionér nejenom uhlazuje vlasové vlákno a působí proti krepatění, ale také poskytuje potřebnou hydrataci. Cena po slevě činí sto padesát osm korun českých.

Kromě toho je pro vás v akci připraven i CC krém na vlasy proslulé značky Alterna. Krém obsahuje hned několik zajímavých ingrediencí, které podporují zářivý lesk vlasů včetně jeho intenzity sytosti barvy a také poskytují odolnost proti vlhkosti a vysokým teplotám. Krém je vhodný pro všechny typy vlasů.

Snad jsme vám s výběrem aspoň trochu pomohli. :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *