Ulovte si svůj kosmetický úlovek o 30 % levněji!

Dnešní nocí končí rok 2018. Doufáme, že jste během tohoto roku zažili jen samé krásné věci a zážitky, i když dejme si ruku na srdce – nám přišel tento rok neuvěřitelně rychlý a celkově se vznášel v takové divné bublině. No, uvidíme, zda rok 2019 bude jiný, ale jak se říká – sudý roky bývají vždycky něčím „zvláštní“ – teď nastoupí rok lichý, tak se nechme zkrátka překvapit. 

My si dnes pro vás připravili poslední článek v roce. O čem bude? Spíše vám dáme tipy na ty úlovky, které můžete pořídit až o 30 % levněji! O co se jedná? 

Například tuto podkladovou gelovou bázi Maybelline Baby Skin, která nejenom vyhlazuje pleť, ale také redukuje maštění a dodává ji hydrataci včetně výživy. Báze je vhodná pro všechny typy pleti.

Dále v akci objevíte i tento tekutý rozjasňovač L´Oréal Paris True Match dostupný ve dvou odstínech – Golden Glow a Icy Glow. Proč tento rozjasňovač vyzkoušet? Jeho krémové složení příjemně splyne s pletí, pleť tak není zatěžována. Navíc jeho tekutá formule se snadno nanáší a roztírá.

Do třetice vám představíme tuto hydratační vyplňující textilní pleťovou masku na obličej značky Garnier. Že jste textilní masku ještě nezkoušela? Nevadí! Maska je tvořena hned několika složkami – glycerinem, kyselinou hyaluronovou, granátovým jablkem a hydratačním sérem. Maska je určena především na velmi dehydratovanou pleť.

Doufáme, že jsme vám s výběrem zase o trochu pomohli!

Tak šťastný nový rok!

Zdroj fotky: Weheartit.com

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *