Dopřejte své pleti ve sváteční čas maximální výživu se značkou Biotherm

Říká se, že by se pokožka a pleť přes chladné mrazivé dny neměla hydratovat, protože by daná konzistence mohla zmrznout a tím způsobit její popraskání. Ano, je to logické, avšak stejně nějakým způsobem musíme svou pleť a pokožku hydratovat a dopřát ji nějaký přísun živin, jinak by se stal ten samý případ a došlo by k popraskání. Co tedy používat?

Zdroj fotky: Smartcanucks.ca

Zdroj fotky: Smartcanucks.ca

Na noc je ideální použít tento noční pleťový balzám Aquasource Night Spa. Nejenom, že pleť vyživuje, ale také vyhlazuje a zjemňuje povrch pleti. Balzám je tvořen především čistým termálním planktonem, který poskytuje dlouhotrvající hydrataci, zklidňuje a posiluje antioxidační vlastnosti.Je vhodný pro všechny typy pleti a aktuálně ho pořídíte i s dárkem, pokud si pořídíte alespoň dva produkty značky Biotherm.

Zejména pro suchou pleť je zde výživný krém Aquasource. Ten ještě navíc dodává pleti vláčnost a rozjasňuje. Je to způsobeno díky obsažené manóze, která proniká až do nejhlubších vrstev pleti – tím je tak zajištěna dlouhodobá hydratace. Krém teď navíc pořídíte se slevou až dvacet sedm procent.

Další různé produkty Biotherm objevíte na jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *