TOP produkty, které milujeme!

Svaté grály, které najdete snad v každé kosmetické taštičce, na každé koupelnové polici nebo prostě někde mezi kosmetikou. Víte, které top produkty to jsou?

Existuje několik hojně opěvovaných produktů, které chválí snad každý, kdo je někdy zkusil. Blogerky z celého světa píšou pochvalné recenze, obyčejné ženy je kladně hodnotí v diskuzích a my všichni ostatní je prostě musíme mít taky. Víte však, které produkty to jsou? Udělali jsme kvůli vám malý průzkum, právě přes blogy a diskuze a vypsali si několik top produktů, které vám budeme postupně zveřejňovat.

Tangle Teezer – nejlepší kartáč na vlasy

Naprosto revoluční objev! Kartáč, který dokáže rozčesat i ty nejzacuchanější vlasy na světě. Přísaháme! S tímto objevem přišel kolorista hollywoodských hvězd – Shaun P. a okamžitě si získal srdce kadeřnického průmyslu i obyčejných žen. Neznáme snad nikoho, kdo by tenhle hřeben nepochválil. Takže pokud jste ho ještě nezkusila, děláte rozhodně velkou chybu. Rozčesávat můžete vlasy mokré i suché, Tangle Teezer hravě zvládne obojí. Jeho velkou výhodou je, že během česání nedochází k lámání a třepení vašich vlasů. Naopak se obnovuje jejich přirozená pružnost a lesk.

Kartáč na vlasy Tangle Teezer koupíte třeba tady a to v několika líbivých barvách!

Micelární voda – super přítel vaší pleti

Micelární vody slouží k čištění a odlíčení vaší pleti. Obsahuje speciální složení – takzvané micely, které se o to všechno postarají. A navíc je nemusíte smývat z pleti. Žádný alkohol, ale přesto si hravě poradí i s voděodolným make-upem. A která micelární voda je ta top? Je jich hned několik. Takže vybírejte, tohle prostě musíte mít!

Bioderma Sensibio H2O – asi ta nejznámější, často označovaná jen jako „růžová Bioderma“, je určená pro citlivou pleť.

Máte citlivou pleť? Volte řadu Sensibio! Existuje také Sensibio AR pro pleť se sklony k začervenání.

Máte citlivou pleť? Volte řadu Sensibio! Existuje také Sensibio AR pro pleť se sklony k začervenání.

Bioderma Sébium H2O – a tohle je zas ta „zelená Bioderma“, která se skvěle hodí pro mastnou a problematickou pleť se sklony k akné. Čistí, zabraňuje tvorbě kožního mazu, komedonů a hlavně funguje!

Úžasná "micelárka" pro mastnou pleť se sklony k akné.

Úžasná „micelárka“ pro mastnou pleť se sklony k akné.

Po dlouhé době se objevila první konkurence pro Biodermu!

Po dlouhé době se objevila první konkurence pro Biodermu!

L´Oréal Skin Perfection – nováček na trhu a asi jeden ze 100, který se dokáže vyrovnat tolik oblíbené Biodermě. A nebo je snad i lepší? Vyzkoušejte a uvidíte!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *