TOP produkty, které milujeme!

Existuje několik hojně opěvovaných produktů, které chválí snad každý, kdo je někdy zkusil. Blogerky z celého světa píšou pochvalné recenze, obyčejné ženy je kladně hodnotí v diskuzích a my všichni ostatní je prostě musíme mít taky. Víte však, které produkty to jsou? Udělali jsme kvůli vám malý průzkum, právě přes blogy a diskuze a vypsali si několik top produktů, které vám budeme postupně zveřejňovat.

Tangle Teezer – nejlepší kartáč na vlasy

Naprosto revoluční objev! Kartáč, který dokáže rozčesat i ty nejzacuchanější vlasy na světě. Přísaháme! S tímto objevem přišel kolorista hollywoodských hvězd – Shaun P. a okamžitě si získal srdce kadeřnického průmyslu i obyčejných žen. Neznáme snad nikoho, kdo by tenhle hřeben nepochválil. Takže pokud jste ho ještě nezkusila, děláte rozhodně velkou chybu. Rozčesávat můžete vlasy mokré i suché, Tangle Teezer hravě zvládne obojí. Jeho velkou výhodou je, že během česání nedochází k lámání a třepení vašich vlasů. Naopak se obnovuje jejich přirozená pružnost a lesk.

Kartáč na vlasy Tangle Teezer koupíte třeba tady a to v několika líbivých barvách!

Micelární voda – super přítel vaší pleti

Micelární vody slouží k čištění a odlíčení vaší pleti. Obsahuje speciální složení – takzvané micely, které se o to všechno postarají. A navíc je nemusíte smývat z pleti. Žádný alkohol, ale přesto si hravě poradí i s voděodolným make-upem. A která micelární voda je ta top? Je jich hned několik. Takže vybírejte, tohle prostě musíte mít!

Bioderma Sensibio H2O – asi ta nejznámější, často označovaná jen jako „růžová Bioderma“, je určená pro citlivou pleť.

Máte citlivou pleť? Volte řadu Sensibio! Existuje také Sensibio AR pro pleť se sklony k začervenání.

Máte citlivou pleť? Volte řadu Sensibio! Existuje také Sensibio AR pro pleť se sklony k začervenání.

Bioderma Sébium H2O – a tohle je zas ta „zelená Bioderma“, která se skvěle hodí pro mastnou a problematickou pleť se sklony k akné. Čistí, zabraňuje tvorbě kožního mazu, komedonů a hlavně funguje!

Úžasná "micelárka" pro mastnou pleť se sklony k akné.

Úžasná „micelárka“ pro mastnou pleť se sklony k akné.

Po dlouhé době se objevila první konkurence pro Biodermu!

Po dlouhé době se objevila první konkurence pro Biodermu!

L´Oréal Skin Perfection – nováček na trhu a asi jeden ze 100, který se dokáže vyrovnat tolik oblíbené Biodermě. A nebo je snad i lepší? Vyzkoušejte a uvidíte!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *