Vůně Tommy Girl: Pro slečny, které se nebojí odkrýt svou romantickou duši

Jen tak na úvod: Také jste zhrozené tím, že se u nás v České republice nedají sehnat například crop topy americké značky Tommy Hilfiger, kterými se to na sociální síti Instagram jenom hemží? Proč zkrátka nemáme takové crop topy nejenom této značky k dispozici i u nás?

Tommy Hilfiger Tommy Girl Perfume. | Zdroj: Weheartit.com

Tommy Hilfiger Tommy Girl Perfume. | Zdroj: Weheartit.com

Ani my si to neumíme vysvětlit. Proč se vše dá pořídit mimo Českou republiku, ale tady nemáme nic? Kolekce nám sem sice dorazí, ale zrovna ty, které obsahují opravdu super kousky, to ne. Bohužel. Příští článek plánujeme právě o našich milovaných stylových crop topech značek jako Tommy Hilfiger či Guess, teď se ale zaměříme na vůně, konkrétně na toaletní vůni Tommy Girl, které propůjčila tvář mladá americká modelka Gigi Hadid.

Tommy Girl. Optimistická sexy vůně, která má osobnost. Nejenom, že je určena pro moderní a sebevědomé ženy, ale také především pro ty, které se nebojí odkrýt svou romantickou duši. Už i samotné složení může napovědět, že tady se to romantikou a květinovými tóny bude jenom hemžit. Kamálie, černý rybíz, květ jabloně, mandarinka, máta, fialka, citron, lilie, růže, zimolez, cedr, santalové dřevo, jasmín, magnólie a kůže. Přesně tyto ingredience se špetkou svěžesti vykouzlí tak elegantní vůni, která vás přímo očaruje. Vůně byla na trh uvedena v roce devatenáct set devadesát šest.

Toaletní vůni o objemu sto mililitrů pořídíte za cenu šest set třicet tři korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *