Tento týden v akci: Wella Professionals, Kérastase, Holika Holika

Využijte každotýdenní akci a pořiďte si své oblíbené produkty za příjemnější ceny. Nyní zaměřeno na značky Wella Professionals, Kérastase a Holika Holika.

WELLA PROFESSIONALS

dvaceti procentní slevou si můžete pořídit například lak na vlasy pro extra silné zpevnění Wella Professionals. Tento lak na vlasy poskytuje nejenom extra fixaci pro váš účes, ale také ho udržuje po několik hodin skvělé upravený, brání velmi neoblíbenému „poletování“ vlasů a navíc jim dodává lesk. Ten aktuálně pořídíte za cenu sto třicet pět korun českých.

KÉRASTASE

Ani oblíbená vlasová značka nezůstává pozadu a přináší hydratační a zpevňující šampon pro vlasy postrádající hustotu, který momentálně pořídíte se třiceti procentní slevou. Tento šampon obsahuje kyselinu hyaluronovou, která hydratuje vlasové vlákno a zvyšuje odolnost vlasů, ceramidy, které posilují vlasové vlákno a gluko-peptidy.

HOLIKA HOLIKA

Přemýšlíte, jak svou pleť osvěžit a dodat ji patřičnou hydrataci? Pak vyzkoušejte gel pro intenzivní hydrataci a osvěžení pleti s aloe vera. Co nás velmi zaujalo, je jeho hodnocení. Všimněte si, že na stránce má 105 recenzí a z toho 92 recenzí je 5/5. To je více než jasné, že je gel velmi populární a účinkuje. Gel nejenom zklidňuje, ale také má vynikající zvlhčující účinky, nevytváří lepivý či mastný film a díky lehké gelové textuře se rychle vstřebává. Aktuálně jej pořídíte až s padesáti procentní slevou.

Holika Holika. Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *