Tento týden v akci: Maybelline, BrushArt, Eveline Cosmetics

Opět vám přinášíme výběr nejenom kosmetických produktů, které aktuálně pořídíte s příjemnou slevou. Tentokrát se to týká značek Maybelline, BrushArt a Eveline Cosmetics.

EVELINE COSMETICS

Zde si můžete pořídit se slevou například obnovující růstové sérum na řasy s regeneračním účinkem. Toto sérum je tvořené bio hyalunorovým komplexem, argonovým olejem a D-panthenolem. Navíc je zcela bez parfemace. Sérum je vhodné i pro citlivé oči, dále řasy pomáhá prodlužovat, zlepšuje jejich růst a celkově jim dodává posílení a regeneraci. Sleva je ve výši až padesáti procent.

MAYBELLINE

U řas nadále zůstaneme a v akci si můžete pořídit i prodlužující řasenku pro plné řasy. Tato řasenka odděluje řasy, hustota štětinek zajišťuje jejich maximální objem a řasy jsou ve výsledku prodloužené s dlouhotrvajícím efektem. Řasenka je vhodná i pro uživatelky kontaktní čoček či pro ty, které mají citlivé oči.

BRUSHART

Od řas se přemístíme k vlasům. V akci si můžete pořídit i kartáč na vlasy kančími štětinami. Ano, čtete dobře. Tento kartáč nejenom snadno rozčesává suché i vlhké vlasy, ale také je uhlazuje, eliminuje vznik statické elektřiny a díky své nízké hmotnosti nezpůsobuje bolest zápěstí. Kartáč pořídíte se slevou a to ve výši dvaceti čtyř procent.

Adriana Lima. Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *