Speciální akce přímo pro vás: Oblíbené vůně je za 599 Kč!

Jak začít start nového týdne? Jednoduše – k tomu by měla přispět zejména tato akce, která vám určitě zpříjemní start tohoto týdne. A ta speciální akce zní: Pořiďte si svou oblíbenou vůni jenom za krásných pět set devadesát devět korun českých!

Které vůně v akci objevíte?

Například svěží parfémovanou vodu Davidoff Cool Water Woman (sto mililitrů). Nejenom, že obsahuje svěží květinové podtóny, ale také je určena pro nezávislou ženu vyznávající moderní styl života. Navíc je vhodná pro denní nošení, zejména během horkých letních dnů, kdy vás Cool Water Woman zchladí.

Calvin Klein Obssesed. Zdroj fotky: Weheartit.com

Calvin Klein Obssesed. Zdroj fotky: Weheartit.com

Druhý parfém, který se nachází v akci, je Karl Lagerfeld for Her za tuto cenu získáte parfém o objemu osmdesát pět mililitrů. A když porovnáme původní cenu, která se pohybuje přes dva tisíce, tak vám určitě tato sleva vykouzlí úsměv na tváři. Základ je tvořen především ambrou, dřevitými tóny a pižmem.

Do třetice zde máme parfémovanou vodu Calvin Klein Obsessed. Tato aromatická kořenitá vůně je tu pro vás také jen za pět set devadesát devět korun českých! Prč zrovna Obsessed? Vhodná pro romantickou moderní ženu a také denní nošení. Uvidíte, že vás právě tato aromatická vůně neomrzí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *