Předvánoční výprodej: Až 70% sleva na parfémy

Jak už to tak bývá, dva až tři dny těsně před Štědrý dnem se roztrhne pytel se slevami. To platí jak pro kamenné obchody, tak i online shopy. Takže pokud ještě řešíte Ježíška na poslední chvíli a nechce se vám stát fronty, doporučujeme udělat rychlou objednávku třeba na jedné z největší internetové parfumerii v České republice, protože právě tam můžete daný produkt objednat + vyzvednout ještě v ten samý den.

Tato parfumerie aktuálně nabízí slevu až sedmdesát procent, která se vztahuje jak na parfémy či vůně, tak kosmetiku. My vám ještě můžeme poskytnout nějaký ten tip.

Pořiďte svým milovaným parfém Sí od Armani. Zdroj fotky: Weheartit.com

PRO ŽENY

Nevíte si rady, jaký parfém vybrat mamince, přítelkyně, babičce či sestře? My doporučujeme třeba tuto parfémovanou vodu Armani Sí, kterou si zamiluje každá generace. Parfém je tvořen především listy černého rybízu společně s frézií, růží, ambroxanem, vanilkou, dřevitými tóny a pačuli. Parfémovanou vodu (sto mililitrů) pořídíte po slevě za dva tisíce sto padesát devět korun českých.

PRO MUŽE

A naopak co pro tatínka, přítele, dědu či bráchu? Doporučujeme nesmrtelnou toaletní vodu Hugo Boss No.6 Bottled, která je ideální pro cílevědomého muže. Harmonie dřevitě-kořeněných tónů ingrediencí (citron, lišejník, švestka, jablko, bergamot, geránium, skořice, mahagon, karafiát, vetiver, vanilka, santalové dřevo, cedr a olivovník) tvoří tak silný základ vůně, který na kůži přetrvá několik hodin. Toaletní vodu (sto mililitrů) pořídíte po slevě za devět set sedmdesát pět korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *