Okouzlete svým květinovým parfémem

Léto máme v plném proudu, tudíž by se spíše hodil článek zaměřený na svěží parfémy než na květinové, ale nevadí. Květinové vůně a parfémy samozřejmě do sebe něco mají. Aktuálně na jedné z největších internetových parfumerií probíhá akce právě na ty květinové, které můžete pořídit až se šedesátiprocentní slevou. Které to jsou? 

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh. Zdroj fotky: Weheartit.com

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh. Zdroj fotky: Weheartit.com

Nebyl by to správný článek o květinových parfémech, kdyby v něm nebyla zmíněna vůně Daisy Eau So Fresh amerického módního návrháře Marca Jacobse. Tato vůně plná zelených tónů, maliny, hrušky, jasmínu, květu jabloně, fialky, liči, růže, švestky, pižma a virginského cedru, si vás získá nejenom svým okouzlujícím hravých designem, ale i směsí těchto ingrediencí. Na léto není lepší vůně jak tato květinovo-ovocná hravá bomba. Cenově ji po slevě pořídíte (sto dvacet pět mililitrů) za jeden tisíc dvě stě devadesát korun českých.

Dalším květinovým parfémem je Kenzo Flower by Kenzo. Nás zaujal flakónek. Jeho tvar je lehce atypický vzhledem k ostatním flakónkům vůní a parfémů. Navíc je ozdoben krásnou červenou květinou, která na první pohled hned upoutá. Parfém je tvořen především černým rybízem, bulharskou růží, hlohem, mandarinkou, fialkou, jasmínem, oponaxem, růží, vanilkou, kadidlem a bílý pižmem. Cenově ho pořídíte (sto mililitrů) za jeden tisíc dvě stě osmdesát devět korun českých. Opět se jedná o šedesátiprocentní slevu.

Třetí rozkvetlou květinkou je toaletní voda španělské značky Desigual, Desigual Fresh. Tato hravá ovocno-květinová vůně plná citronu, ovoce, yuzu, máty, mangólie, lotosu, zeleného jablka, vanilky, cedru, pižma, santalového dřeva a jantaru, je optimisticky naladěná vůně, která přináší hravost včetně dobré nálady. Cenově ji pořídíte (sto mililitrů) za šest set devadesát devět korun českých. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *