Objevte kouzlo Niche parfémů a využijte na ně 15% slevu

Nejsme si jistí, zda jsme vás o Niche parfémech již neinformovali, ale i tak vám je ještě jednou pro jistotu představíme. 

Niche parfémy jsou zkrátka originální vůně, které jsou určené především i pro ty nejnáročnější znalce parfémového průmyslu. Objevíte v nich nevšední exotické vonné ingredience, které si naprosto zamilujete. Do této sekce se řadí značky jako Montale, Annick Goutal či Amouage. Niche jsou stvořené jako pro ženy, tak i pro muže.

Vybírat můžete hned z několika typů – orientální, dřevitý, kořeněný či květinový. Takovým opravdu TOP Niche záležitostí je toaletní voda Escentirc Molecules, která se skládá jen z jedné ingredience – a to z Iso E Super. Tato vůně je nejenom ideální dřevitá pižmová vůně pro muže a ženy, ale také je určena pro milovníky originality po celoroční nošení. Říkáte si, co je to za zajímavou nevšední složku? Jedná se o ochrannou známku aromatické chemické látky. Ta představuje velmi dřevitou vůni.

Jste-li na květinové a svěžejší vůně a parfémy, pak tu pro vás máme tip na parfémovanou vodu Amouge Honour. Ta už je tvořena více zajímavými ingrediencemi – koriandrem, pepřem, rebarborou, gardénií, jasmínem, karafiátem, konvalinkou, tuberózou, ambrou, kadidlem, kůží, opoponaxem a vetiverem. Ve výsledku se tedy jedná jak o květinovou, tak i orientální vůni.

A tou dobrou zprávou je, že právě na tyto všechny Niche parfémy máte 15% slevu. Jak slevu získat? To už se dočtete po kliknutí na jeden z odkazů.

Niche parfémy. Zdroj fotky: Inyourpocket.com

Niche parfémy. Zdroj fotky: Inyourpocket.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *