Nezmeškejte: Velká balení, malé ceny

Po všech článcích, které byly zaměřené především na módu, jsme se tentokrát přenastavili na kategorii beauty. O čem vás budeme informovat? Čtěte dál.

Christian Dior J´adore. Zdroj fotky: Weheartit.com

Christian Dior J´adore. Zdroj fotky: Weheartit.com

Pořídit velký parfém za malou cenu? Ano, i to je možné. Tím chceme říct, že jsme pro vás připravili článek, který vás bude informovat o top oblíbených parfémech, které pořídíte opravdu za zlomek z původní ceny.

PRO NĚHO

V nabídce se objevují i pánské parfémy, takže pokud svému milému sháníte na poslední chvíli dárek třeba k narozeninám, máme pro vás tip. Pokud má rád dřevité a kořeněné vůně, pak ho potěší toaletní voda Hugo Boss No.6 Bottled. Tato vůně byla na trh uvedena v roce devatenáct set devadesát osm a stále se drží na předních příčkách oblíbenosti.

Akce: Sto mililitrů pořídíte s padesáti devíti procentní slevou!

PRO NI

Pro vás tu máme připravený ikonický parfém Christian Dior J´adore. Bergamot, broskev, hruška, magnólie, mandarinka, meloun, fialka, frézie, jasmín, konvalinka, orchidej, růže, švestka, tuberóza, cedr, ostružiny, pižmo a vanilka. Toť celé složení květinově-ovocného parfému. I tento parfém byl na trh uveden ke konci devadesátý let a stále se drží na předních příčkách prodeje,

Akce: Sto mililitrů pořídíte o dvacet šest procent levněji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *