Nepropásněte novinky proti slunečnímu záření francouzské farmaceutické společnosti Bioderma Photoderm

Léto máme v plném proudu a s ním i opalovací kosmetiku. A právě jednu takovou „opalovací“ řadu představila známá značka Bioderma se svojí řadou Photoderm.

Suchý olej na opalování

Tento suchý olej na opalování obdržíte ve spreji s ochranným faktorem SPF 50+. Nejenom, že pokožku chrání před UVA a UVB zářením, ale také je voděodolný, nekomedogenní a chrání před působením volných radikálů. Navíc prodlužuje efekt opálení.

Ochranný fluid

Nevíte, co si máte pod ochranným opalovacím fluidem představit? Jedná se o běžný opalovací přípravek v konzistenci fluidní, který rovněž chrání před UVA a UVB zářením, lze jej použít na tělo i obličej a je voděodolný. Co se týče složení, tak právě fluid je oproti klasickému krému lehčí a hodně se vstřebává, navíc má také velké množství vody. Navíc je šetrný k pokožce a životnímu prostředí.

Minerální opalovací fluid

Tento minerální fluid je k dostání ve dvou odstínech – Very Light a Golden. Díky lehkému zabarvení se fluid přizpůsobí tónu pleti a poskytne mu spolehlivou ochranu před UVA a UVB zářením. Aktuálně na něj probíhá osmnácti procentní sleva, konečná cena momentálně činí čtyři sta devadesát jedna korun českých.

Zdroj fotky: Bioderma-cz.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *