Tento týden v akci: Ochranný gelový krém SPF 50+, zpevňující oční krém a roll-on pro problematickou pleť

Nový a poslední červnový týden a nový týden plný kosmetických akcí. Na co se můžete těšit?

Stop problematické pleti

Trápí-li vás problematická pleť, tak díky tomuto produktu ji budete moct říct Sbohem. Jedná se o roll-on Aknestop, které jak lokálně redukuje akné, tak zklidňuje podrážděnou pleť a zmírňuje její zarudnutí. Roll-on obsahuje stopy po extraktu z irisu, který redukuje projevy akné a esenciální olej, který o pleť pečuje.

Maximální sluneční ochrana

Neexistuje snad vyšší SPF faktor než 50, který vás maximálně ochrání před slunečním zářením. Tento ochranný gelový krém Daylong nejenom vysoce působí před UVA a UVB zářením, ale také je vhodný i pro „alergiky“ na slunce a je navíc odolný vůči vodě a potu. Gel obsahuje vitamin E, je nekomodogenní, dermatologicky testovaný a bez parfemace.

Zpevňující oční krém s kyselinou HA

O oční okolí bychom se měli více než starat. Pomoct by mohl právě tento zpevňující oční krém s kyselinou HA Collistar. Nejenom, že minimalizuje váčky a otoky pod očima, ale také pleti dodává hloubkovou hydrataci, okamžitý pocit svěžesti a snižuje stopy únavy. Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje i peptidy, což jsou aktivní molekuly, které v kůži vytvářejí takzvanou komunikační síť, která hlásí signál, že je pleť poškozená a tím tak začne formovat nový kolagen.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *