Max Factor si pro vás přichystal 30% slevu na veškeré produkty

Nevíte, kterou dekorativní kosmetikou si udělat radost? Máme pro vás přichystanou jednu velmi zajímavou akci. Světoznámá kosmetická značka Max Factor teď aktuálně nabízí třiceti procentní slevu na veškerou dekorativní kosmetiku. Co si například můžete pořídit? 

Jedna z tváří Max Factor – Candice Swanepoel. Zdroj fotky: Weheartit.com

Velmi oblíbeným produktem se stal lesk na rty Honey Lacquer, který vám rty velmi zvýrazní. Dle slov jedné zákaznice je velkým plusem hlavně to, že lesk dělá rty šťavnatější a hlavně je nerozpíjí. I aplikace je velmi snadná. Lesk je navíc k dostání hned v několika odstínech – od tělové po sytě fialovou. Cenově ho bez slevy pořídíte za sto devadesát šest korun českých.

Dalším, velmi oblíbeným kosmetickým produktem, je bronzer Creme Bronzer. Proč zrovna on? Zaprvé – snad aplikace. Zadruhé – nepráší. Zatřetí – nedělá mapy a snadno se vrství. Navíc je dobré bronzer kombinovat třeba s tvářenkou – pokud chcete docílit výraznějšího opáleného vzhledu. Pro světlejší typ doporučujeme odstín Light Gold, který na pleti působí velmi přirozeně. Cenově ho bez slevy pořídíte za dvě stě devatenáct korun českých.

Více produktů od „maskérů filmových hvězd“ objevíte na jedné největší internetové drogerii v České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *