Gucci Flora Gorgeous Gardenia a Gucci Mémoire d’Une Odeur: Oblíbenci, které pořídíte o 20 % levněji

Plánujete si v blízké době pořídit nějaký klenot od značky Gucci? Tak o to víc vás potěší tento článek, protože právě díky němu si budete moct pořídit parfém až o dvacet procent levněji.

Akce se vztahuje nařpíklad na parfémovanou vodu Gucci Flora Gorgeous Gardenia. Tento parfém je pro nás parfémem NO. 1, protože tak zajímavou vůni může vytvořit asi opravdu jen Gucci, včetně flakónku. Co se v parfému mísí? Stopy po květu hrušky, červené bobuli, mandarince, Jasmine Absolute, pumérii, gardénii, hnědém cukru a pačuli. Flora Gorgeous Gardenia je typickým příkladem, kdy vás nejprve vtáhne kouzlo flakónku a až pak se pídíte po složení. Takhle to bylo právě u nás. Doporučujeme.

Dále si můžete o dvacet procent levněji pořídit i tento parfém Gucci Mémoire d’Une Odeur. Opět se jedná o lehce netradiční parfém, jelikož se v něm mísí heřmánek, cedrové dřevo, pižmo, jasmín, santalové dřevo a vanilka. Na první dojem se může zdát, že tato vůně NE, ale po čase? Se z ní stane závislost. Věřte nám. A je vhodná i pro muže!

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *