Chytněte si svůj hit roku 2020 s příjemnou slevou

Víte, které novinky se v minulém roce staly hity v oblasti parfémů a kosmetiky? Ne? My vám je prozradíme!

Jedná se například o výraznou růžovou parfémovanou vodu Mugler Angel Nova, která z vás udělá hvězdu. Parfém je tvořen malinoubulharskou růží, která ve vás probudí ovocnékvětinové opojení s dřevitými podtóny. Samy uvidíte, jak si vás tento parfém podmaní svým sebevědomím. Aktuálně ji pořídíte s dvaceti pěti procentní slevou.

Do dalších topů roku 2020 se řadí i tento noční krém Biotherm Blue Therapy Amber Algae Revitalize, který nejenom omlazuje pleť během noci, ale také hydratuje, renovuje, zjemňuje a vyplňuje jemné vrásky a linky. Ideální pro ženy mezi 45.65. rokem.82 % žen potvrdilo, že se jim po 2 měsících používání pleť prozářila. Padesát mililitrů aktuálně pořídíte za jeden tisíc čtyři sta šedesát pět korun českých.

Jako třetí produkt vám zde představíme parfémovanou vodu Armani Emporio In Love With You Freeze. Tento parfém je tvořen třešní, pivoňkou, bílým pižmem a pačuli. Jedná se tedy o orientální, ovocnoukvětinovou vůni, která byla uvedena na trh společně s pánskou toaletní vodou Stronger with You Freeze. Nejmenší velikost (třicet mililitrů) pořídíte za cenu devět set osmdesát pět korun českých.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *