Aldehydy, orientální tóny, klasika. 3 pojmy, které spojují ty pravé podzimní vůně

Když se řekne podzimní období, tak my si vybavíme hlavní hrdinku Becky romantické komedie Báječný svět shopaholiků, která ve svém výstředním outfitu obdivovala newyorské výlohy. Nejlépe s horkou kávou s sebou. A protože podzim je i o podzimních vůních a parfémech, připravili jsme si pro vás výtažek top 3, které byste měla rozhodně aspoň vyzkoušet – a třeba pak se do jedné ze zmíněných zamilujete…

Aldehydy

Nepostradatelná složka vytříbených parfémů. Takový Chanel No.5 si na této organické sloučenině postavil jméno. Je nejenom obohacen o dřevité tóny, ale také o ty květinové. Objevíte v něm stopy po již zmiňovaných aldehydech, ale i po bergamotu, citronu, neroli, ylang-ylangu, jasmínu, konvalince, růži, ambře, cibetce, pačuli, pižmu, santalovém dřevu, vanilce a vetiveru. Chanel 5 je zkrátka pro ženy, které sází na jistotu a sebevědomí. Není divu, proč si parfém oblíbila svůdná a smyslná Marilyn Monroe.

Květinové a orientální opojení

Tresor. Co si pod tímto slovem vybavíte? My plejádu několika parfémů a vůní značky Lancome, které každé ženě dodají pravý francouzský šarm. Po celém světě oslovil tisíce žen a my se rozhodli vás tímto skvostem oslovit – pokud stále hledáte ten svůj podzimní úlovek. Kterými ingrediencemi se docílilo této květinově-orientální vůně? Ananasem, bergamotem, broskví, konvalinkou, květem meruňky, růže, šeříku, jasmínu, kosatcem, otočníkem, růží, ambrou, meruňkou, pižmem, santalovým dřevem a vanilkou.

Neobyčejnost, klasika…

Čím v sobě probudit moderní bohyni? Stačí se zamilovat do dámské vůně Paco Rabanne Olympea, díky které vám žádný muž neodolá. Její kouzlo tkví v souznění jasmínu, zázvorového květu, zelené mandarinky, soli, vanilky, kašmírového dřeva a pravé ambry. Na trh byla uvedena v roce 2015 a stvořitelem designu flakónku je návrhář pocházející z Říma, pan Marc Ange.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *