Získejte aroma difuzér zcela zdarma k nákupu bytových vůní

Přemýšlíte, čím byste si udělali radost? Máme pro vás zajímavou novinku – k nákupu jakékoliv bytové vůně nad jeden tisíc korun navíc získáte zcela zdarma aroma difuzér. A to se vyplatí, že?

Vybírat můžete z pestrého sortimentu. Nás osobně třeba zaujala tato novinka v oblasti bytových vůní a vonných svíček, značka Milkhouse Candle Co. Konkrétně se jedná o vonnou svíčku Farmhouse Starfruit Hibiscus, což je mix podání jak květinové vůně, tak ovocné a citrusové. Ve svíčce se mísí nejenom tóny po karambole a limetce, ale také pomeranči, ibišku, papáje a citronu. Nás zaujala především pro svůj nadčasový letní design.

Nebyl by to článek o svíčkách, když by v článku nezazněla značka Yankee Candle. Proto vám zde představuje jednu z nových zástupkyň svíček edice Elevation Shore Breeze. Jedná se o svěží vzdušnou vůni se sladkým aroma – svíčka je skvělým doplňkem každého minimalistického interiéru. Cenově svíčku pořídíte za sedm set třicet pět korun českých.

Je jen na vás, kterou svíčku či bytovou vůni si pořídíte. Jen myslete nad tím, že nad útratu jednoho tisíce korun získáte aroma difuzér zcela zdarma.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *