Zahajte plavkovou sezónu!

Letní počasí nás konečně navštívilo – tak doufejme, že vydrží co nejdéle. My si pro vás připravili opět inspiraci v podobě koláže, ve které objevíte pestrobarevné plavky!

Nás zaujaly třetí plavky – komplet – v baby modré barvě doplněné o žluté hlavy květin. I vy jste si mohli všimnout, že letošní trend se nese ve znamení pastelových a květinových tónech. Vrchní díl i spodní díl plavek pořídíte za cenu dvě stě devadesát devět korun českých. Kompletní cena pak činí pět set devadesát osm korun českých.

Přemýšlíte-li na plážovými šaty, pak by vás mohly oslovit například tyto výrazné růžové či žluté značky F&F. Ty pořídíte za cenu čtyři sta čtyřicet devět korun českých. K nim můžete zkombinovat rovněž pantofle, žabky či sandále z koláže značky Deichmann.

Tak neváhejte a omrkněte novinky plavkové sezóny. A také doufáme, že vás koláž aspoň trochu inspirovala :)

Zdroj fotky: Whiteandblackpr.cz

One thought on “Zahajte plavkovou sezónu!

  1. Už nech som na dovolenke! Tie celé plavky sú krásne, ale ak máte zdravotné problémy, tak na schnutie sú dosť nepraktické. Preto mám radšej vyššie nohavičky ale dvojdielne plavky, daju sa zhrnúť, schnú lepšie. Z cellbes mám plavky i ja, už asi dve sezóny, v tom strihu ako je na obrázku, akurát červené. A na postavu so širšími bokmi ako mám ja si ich neviem vynachváliť. Ale pre plnšie ženy asi lepšie jednodielne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *