Využijte dopravu zdarma nad částku 700 Kč. Které produkty si za tuto cenu pořídíte?

Plánujete větší nákup nejenom kosmetických produktů? Pak tu pro vás máme dobrou zprávu. Aktuálně svůj nákup obdržíte zcela zdarma až k vám domů. A to se vyplatí, že?

Pořídit si můžete opravdu cokoliv, stačí aby částka nákupu byla minimálně sedm set korun českých. Koupit tak můžete jak parfém či dekorativní i pleťovou kosmetiku.

A co si můžete pořídit v rozmezí sedmi seti korun českých?

Například zpevňující tělový olej oblíbené značky L’Occitane. Tento olej obsahuje mandlový olej, který má vysokou koncentraci omega 3 a 6 mastných kyselin. Dále také křemík, který zpevňuje a vypíná pokožku.

Za sedm set korun pořídíte i tělový krém na strie značky Vichy. Tento krém také dvojí účinek – jak korekční, tak preventivní. Navíc viditelně redukuje již existující strie. U strií si pamatujte, že je nelze nikdy úplně odstranit, ale lze je aspoň viditelně zmírnit. Krém také podporuje elasticitu kůže a hydratuje ji.

Do třetice vám představíme i deodorant bez alkoholu a hliníku. Tento produkt až na 24 hodin zabraňuje zápachu potu, nedráždí citlivou pokožku a také neucpává jemné póry, zkrátka ji nechává dýchat. Deodorant obsahuje jen kyselinu fytovou, která zabraňuje tvorbě pachu.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *