Využijte 20% slevu na nové značky! Dnes zaměřeno na parfémy a bytové svíčky

Trh s kosmetikou a parfémy se neustále rozvíjí. My si pro vás připravili přehled těch nejnovějších značek, které vás určitě svým nabízeným sortimentem zaujmou – a jak už jsme v titulku nakousli, bude se jednat o značky parfémů a bytových svíček.

Čas Paříže

Paris a la plus belle Fresh Floral. Aneb vůně, která vás zahalí do růží, něžnosti a romantiky. Parfémovaná voda se skládá z broskve, frézie, konvalinky, pižma, růže, mechu a santalového dřeva. Značka Paris a la plus belle nabízí hned 5 parfémovaných vod pro ženy – každá má každá své kouzlo a atmosféru. Navíc se nám líbí i řešený design flakónku, který – i když je na stejný princip – je vždy zahalen do nějaké výrazné poznávací barvy dané hlavní ingredience.

Dřevo, květiny

Matea Nesek. Zkrátka – něco pro muže. Jedná se o svěží exotické vůně nejen pro odvážné odhodlané muže. V nabídce objevíte hned 6 excentrických parfémovaných vod, které jsou jedinečné jak svým designem, tak složením. Například takový parfém Mate Nesek Golden Edition Valoroso je tvořen bergamotem, citronem, majoránkou, pomerančem, jasmínem, listem fialky, růží, cedrovým dřevem, pižmem a santalovým dřevem. Věříme, že výčet ingrediencí vám celkovou vůni imaginárně nejspíš nevytvoří, ale zkrátka si představte příjemnou dřevitou až květinovou vůni.

Svíčka = mléko ve sklenici?

Milkhouse Candle Co. Minimalistické designové bytové svíčky, které obohatí váš interiér a jakmile jsme je viděli, ihned jsme si je zamilovali. Láska na první pohled, no nemyslíte? Svíčka vyobrazené jako sklenice mléka, jak nápadité. Za nás velmi zajímavý nápad. Vybrat si můžete například tuto vonnou svíčku Milkhouse Candle Co. Creamery Citrus & Lavender. Svíčky sou tvořené přírodními esenciální oleji, sójovým a včelím voskem bez syntetických barviv a vůní.

Svíčka Milkhouse Candle Co. Zdroj fotky: Linkedin.com

Svíčka Milkhouse Candle Co. Zdroj fotky: Linkedin.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *