TOP 3 Summer must haves for 2020

Chystáte se letos na dovolenou k moři? Či spíš upřednostníte krásy naší země a porelaxujete někde u rybníka či jezera? Ať už je to tak či onak, sluneční kosmetika vás nemine, ale ani ty pravé letní parfémy a vůně.

Takovým letním skvostem může být například tato parfémovaná voda Giorgio Armani Light di Gioia, která v sobě ukrývá nejenom květinové, ale také dřevité tóny. Je jím například bergamot, gardénie, jasmín, dřevité tóny a bílé pižmo. Sama uvidíte, že během letních horkých dnů vás tento parfém rozjasní při západu slunce. Vůně byla představena přesně před rokem a je určená pro ty ženy, které jsou optimistické a nebojí se být samy sebou.

Během léta se bude hodit i protivráskový krém na opalování s ochranným faktorem SPF 30, Biotherm Creme Solaire Anti-Age, který aktuálně pořídíte se slevou ve výši 13 %. Krém poskytuje jak ochranu před UV zářením, tak hydrataci a zábranu nerovnoměrné pigmentaci pleti.

Nebude o věci ani profesionální lak na vlasy pro silné zpevnění, L’Oréal Professionnel Infinium. Nejenom, že váš účes bude v perfektním stavu po celý den, ale také vlasy nebudou vysušené a zatěžované.

Ilustrační foto. Zdroj fotky: Weheartit.com

Ilustrační foto. Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *