The Ordinary, MAC Cosmetics či BioNike. Novinky, které musíte vyzkoušet

Asi se nikdy nestane, že by nebyl na trh uveden nový kosmetický produkt. Proto vám tentokrát poreferujeme o třech novinkách, které se nedávno na trhu objevily.

THE ORDINARY

Značka, kterou musí každá slečna vyzkoušet. Nejenom, že jsou produkty cenově velmi dostupné, ale navíc jsou opravdu kvalitní. My máme zkušenosti jak s jejich make-upy, tak krémy – a to konkrétně hydratační krém na obličej Natural Moisturizing Factors + HA. Krém poskytuje nejenom hydrataci, ale také regeneraci či pevnost pleti. Navíc se jedná o veganský produkt.

MAC Cosmetics

Jak to u této značky bývá, limitované edice známých osobností jsou naprostou klasikou. Nově teď můžete vyzkoušet rtěnku Whitney Houston, kterou momentálně pořídíte ještě o dvacet procent levněji, takže konečná cena činí čtyři sta třicet sedm korun českých.

BIONIKE

Která rtěnka dodá dlouhotrvající výdrž, saténový efekt či vysokou pigmentaci? Krémová rtěnka se saténovým finišem Color Creamy Velvet značky BioNike. Ta je k dostání v sedmi výrazných odstínech a také ji momentálně pořídíte o dvacet procent levněji.

Zdroj fotografie: Cosibella.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *