Sérum pro obnovu kožní bariéry, třpytky na obličej i tělo nebo tuhé mýdlo na obočí

Ano, čtete správně. Mezi novinkami, které byly nedávno uvedené na trh, se objevilo i mýdlo na obočí. A protože se blíží Silvestr, třpytky na obličej i tělo budou třeba.

THE ORDINARY

Novinkou oblíbené kosmetické značky The Ordinary je sérum pro obnovu kožní bariéry. Toto sérum obsahuje hned několik složek a to fytotechnologie z pupečníku asijského, hydratační látky na bázi cukru, deriváty kyseliny gallové, zklidňující komplex, komplex ceramidů, vitamin B12, bisabolol a 2% niacinamid. Ve výsledku sérum napomáhá ke snižování zarudnutí a podráždění pleti, obnovuje kožní bariéru, vyhlazuje, silné hydratační účinky, je růžově zabarveno díky vitaminu B12 a je vhodné pro všechny typy pleti.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP

Třpytky se budou rozhodně hodit na nedělní oslavu nadcházejícího konce roku. Tyto třpytky na tělo a obličej jsou k dosání ve dvou odstínech a to ve stříbrném či zlatém provedení. Aktuálně je pořídíte se slevou dvaceti procent.

MAKEUP REVOLUTION

Tuhé mýdlo na obočí je ideálním pomocníkem na dosáhnutí efektu laminace, zachycuje každý chloupek, fixuje tvar a také má praktický kartáček a zrcátko. I tento produkt pořídíte se slevou a to ve výši deseti procent.

Zdroj fotografie: Pinterest.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *