Objevte novinky: intenzivní hydratační krém Dr. Jart+, pleťové sérum Korika a hydratační krém na ruce Souletto

Neznáte značku Dr. Jart+? Je na čase ji poznat, protože tak kvalitní produkty pro pleť se sklonem k červenání jste nejspíše ještě nezažili. A nejenom produkty se sklonem k červenání, ale také klasické hydratační krémy mají něco do sebe..

Řeč je třeba o intenzivním hydratačním krému Dr. Jart+ Ceramidin ™ Cream. Tento krém má příjemnou sametovou texturu, která pleť zanechává hladkou a pružnou na dotek. Dále je pleti poskytována hydratace a komfort.

Jak pleti okamžitě dodat pocit rozjasnění a mladistvý vzhled? Vyzkoušejte rozjasňující pleťové sérum Korika, které umí dlouhodobě stimulovat tvorbu kolagenu v pleti, zlepšit její pevnost, ochránit ji před vnějšími volnými radikály a také optimalizovat produkci kožního mazu. Dobrou zprávou je, že nezanechává lepivý pocit a netvoří žmolky.

Trápí-li vás suché ruce, pak zbystřete. Pomoc by vám mohl krém na ruce Souletto, který jak hydratuje, tak vyživuje, chrání, udržuje je zvlhčené a vyhlazené. Cenově krém pořídíte za cenu dvě stě čtyřicet devět korun českých.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *