Objevte 3 nejprodávanější produkty kosmetické značky Kiehl’s!

Značku Kiehl’s asi není třeba více představovat. Avšak nově ji teď budete potkávat na jedné z největších internetových parfumerií v České republice. A my se zaměřili rovnou na její 3 nejprodávanější produkty.

HYDRATAČNÍ KRÉM

Aneb hydratační krém na obličej, který hydratuje po dobu 24 hodin. Obsahuje skvalan (hydratační olej získaný z oliv, který podporuje a obnovuje bariéru pleti), glycerin (pomáhá udržovat vlhkost) a ledový glykoprotein (poskytuje hloubkovou hydrataci). Navíc je bez parfemace, barviv a minerálních olejů. Vhodný pro všechny typy pleti.

JEMNÝ ČISTÍCÍ GEL

Jemný čistící gel Kiehl’s pomáhá nejenom odstraňovat z pleti veškeré nečistoty, ale také ji nevysušuje, pomáhá vyčistit ucpané póry a bojuje proti vzniku nedokonalostem. Opět je ideální pro všechny typy pleti. Balení o objemu sto padesáti mililitrech pořídíte za cenu pět set šestnáct korun českých.

PLEŤOVÉ TONIKUM BEZ ALKOHOLU

Pleťové tonikum Kiehl’s neobsahuje jak zmíněný alkohol, tak parfemaci, silikony, minerální oleje ani barviva. Naopak se v něm mísí kořen lopuchu většího (poskytuje hydrataci), alantoin (zklidňuje a zjemňuje) a výtažek z měsíčku lékařského a okvětní lístky měsíčku lékařského (pochází ze Středomoří a jedná se o bylinu ajurvedské a tradiční čínské medicíny).

Zdroj fotografie: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *