Nuxe: spojení přírody a luxusu

Kosmetická značka Nuxe, byla založena zhruba v polovině padesátých let ve Francii. Dlouhou dobu se nijak výrazně neodlišovala od mnoha dalších, které se tehdy podílely na obrovském boomu pečující i dekorativní kosmetiky. Zlom nastal v roce 1989, kdy se firmy ujala Aliza Jabez. Aliza byla velkou zastánkyní aromaterapie a přírodních produktů a pro značku Nuxe se tímto spojením začala psát nová etapa její historie.

Nuxe se začala specializovat na produkty na přírodní bázi, které cílí na kvalitu a zároveň respektují finanční možnosti zákazníků. Základní myšlenkou byla, a stále je, výroba efektivních produktů z kvalitních surovin za přiměřenou cenu. Ve výrobcích nenajdete chemické látky jako jsou například parabeny nebo minerální oleje. Vyjma včelích produktů také neobsahují žádné živočišné látky. Nuxe kosmetika by měla být šetrná k pokožce, a proto ji lze doporučit lidem s citlivou nebo problematickou pletí, ekzematikům  a tak dále.

nuxe-huile-prodigieuse-multifunkcni-suchy-olej___7

A co tedy vyzkoušet? Vlajkovou lodí celé nabídky Nuxe je už od nástupu Alizy její vlastní produkt – Multifunkční suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse. Jde o směs rostlinných olejů s přídavkem vitaminu E. Olej se snadno vstřebává a je možné jej použít na celé tělo – na obličej, tělo i vlasy. Výsledkem by měla být hebká, vláčná a příjemně provoněná pokožka a vyživené vlasy. Ne nadarmo se jedná o stálici a letitý bestseller značky Nuxe.

 

Nabídka produktů je v současné době už opravdu široká. Najdeme zde prakticky veškerou pečující kosmetiku od sprchových gelů po pleťové krémy. Pro inspiraci tedy uvedeme ty vůbec neoblíbenější produkty. O druhé místo se po multifunkčním oleji dělí medový balzám na rty Reve de Miel a zklidňující a pečující krém pro suchou pleť Creme Fraîche de Beauté. Pomyslné stupně vítězů uzavírá čistící pleťová maska pro citlivou pleť Masque Purifiant Doux.

Už z tohoto výběru je patrné, že majitelé citlivé pleti nebudou nabídkou zklamáni. Za rozumnou cenu lze dostat kvalitní přírodní produkty osvědčené několika desetiletími vývoje. Pokud jste tedy stále nenašli kosmetiku, která by vaší pleti sedla, nebo prostě jen rádi zkoušíte nové věci, určitě Nuxe otestujte. Nebo nám aspoň dejte v komentáři vědět, které produkty vás zaujaly ;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *