Nepromeškejte tuto akci. Ušetřete pár korun navíc a pořiďte si oblíbené produkty!

V akci se nachází například tato bělící zubní pasta Opalescence Whitening, se kterou i my máme velmi dobré zkušenosti. Tato pasta nejenom pomáhá posilovat zubní sklovinu, ale také bělí a podporuje celkové zdraví ústní dutiny. Pasta obsahuje fluorid sodný, který chrání zuby před zubním kazem.

Dále v ní můžete objevit také parfémovanou vodu pro ženy Karl Lagerfeld for Her. Tento parfém je tvořen broskví, citronem, plumérií, magnólií, růží, ambrou, dřevitými tóny a pižmem. Proč ho vyzkoušet? Nejenom, že kombinuje ovocné a květinové tóny, které zdůrazní ženskost, ale také je ideální na denní nošení. Zkrátka parfém pro elegantní ženu.

A jestliže jste milovnice make-upu, pak by vás mohla oslovit tato akce. Aktuálně pořídíte s několika procentní slevou houbičku na make-up Essence Make Up and Baking. Tato univerzální houbička na make-up je ideální jak pro tekuté, tak pudrové produkty. Má zkosenou stranu, která usnadňuje snadné nanášení make-upu. Houbička je ideální i pro zmatnění vzhledu, což je metoda takzvaná baking.

Více produktů v akci objevíte na jedné z největších parfumerií v České republice.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *