Nebojte se výrazných rtů!

Ne každému je příjemné být středem pozornosti, ale pokud se řadíte mezi ty, kterým pozornost nevadí, pak jsme si pro vás připravili tipy na výrazné rtěnky, které dokonale obohatí váš outfit.

Konkrétně jsme se zaměřili na značku NYX Professional Makeup. Výrazné rty můžete vykouzlit například pomocí této rtěnky s polštářkovým aplikátorem. Nejenom, že docílíte matného efektu, ale také dlouhotrvající výdrže. Na výběr máte hned několik barevných odstínů – od fialové po sytě růžovou.

Pokud máte radši klasické matné rtěnky, pak by vás mohla zaujmout rtěnka NYX Professional Makeup Matte Lipstick. Ta je k dostání až ve třiceti osmi odstínech! Tato kolekce má navíc velmi kladné hodnocení jedné z uživatelek.

Do třetice vám představíme druhý nejoblíbenější produkt NYX Professional Makeupvysoce pigmentový lesk na rty Candy Slick Glowy Lip Color. Na tomto produktu nás baví široký výběr i těch nejbláznivějších barev, které si na rty můžete dát. Co takhle modrá? Každá si to svou najde. Navíc rtům dodává větší objem, třpyt, dokonalou vykreslenost rtů včetně dlohotrvajícího efektu a syté barvy.

Výrazné odstíny NYX Professional Makeup. Zdroj fotky: Notino.cz

Výrazné odstíny NYX Professional Makeup. Zdroj fotky: Notino.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *