Black Friday: Nakupte svou oblíbenou kosmetiku a parfémy až s 60% slevou do dnešní půlnoci!

Black Friday jste již určitě u nás v pátek 24.11. zaregistrovali. Tato marketingová akce, která pochází ze Spojených států amerických, trvá až do dnešní půlnoci. Co to znamená? Že můžete svou můžete chytit až šedesáti procentní slevu.

Na které značky se slevy vztahují? Lacoste, Davidoff, BaByliss, Neutrogena či Capillan. Celý seznam „black friday“ značek naleznete zde.

My doporučujeme se zaměřit na norskou značku Neutrogena, protože právě ona nabízí produkty ideální na nadcházející zimu. Zima včetně mrazů se blíží, proto je dobré mít u sebe například ochranný balzám na rty s výtažkem vitamínu E, glycerinem a extraktem ze severských bobulí (jako je červené jablko či bergamot). Tento balzám navíc hydratuje, reparuje popraskané rty, vyživuje a zjemňuje.

Je důležité myslet i na ochranu dlaní. Ruce neuvěřitelně přes zimu trpí, je dobré s sebou v kabelce nosit vždy vyživující krém na ruce. Opět doporučujeme krém značky Neutrogena, Neutrogena Nordicberry. Tento krém obsahuje složky jako je glycerin, extrakt ze severských bobulí a bambucké máslo. Díky bambuckému máslu budou ruce chráněné před před chladem a větrem, hydratované a zvláčněné.

A co vy? Používáte přes zimu ochranné produkty, které chrání vaši pokožku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *