Značka měsíce: HUGO BOSS

 

Oblečení pro Hitlera a velký návrat

Společnost Hugo Boss byla založena už v roce 1923 a to v německém Metzingenu. Možná to pro vás bude novinkou ale Hugo Boss se prvně zabýval návrhy uniforem pro německé vojenské jednotky. I sám Boss roku 1931 vstoupil do nacistické strany. Jak tvrdí sama Wikipedie, firmu postihl také bankrot. Pan Boss zemřel v roce 1948 a tak se značka schovala do pozadí. Ovšem ne na dlouho. V roce 1953 se na trhu objevily nové pánské oděvy – zcela originální a elegantní, díky čemuž se Hugo Boss znovu dostal do podvědomí.

Parfémy Hugo Boss

První parfém Hugo Boss se na scéně objevil až po několika letech úspešného projede oděvní značky, která se za tu dobu stala takřka životním stylem. Originální, mladá, energická a přitom stále elegantní. Vraťme se však k vůním. Jak voní Hugo Boss se svět dozvěděl v roce 1993 a od té doby vzniklo několik ikonických parfémů, které zná celý svět.

Hugo Boss Boss No.6 Bottled toaletní voda pro muže

Parfém Hugo Boss

Parfém Hugo Boss

Nejprodávanější Hugo Boss parfém pro muže, respektive toaletní voda z velmi ikonické řady Boss No.6 Bottled. V hlavě se mísí vůně jablka, bergamotu, čerstvého mechu, pelargónie, švestek a citrusů. V srdci pak najdete karafiát, mahagon a skořici. Základem parfému je však cedr, vanilka, santalové dřevo, vetiver a olivovník. Kombinace těchto esencí vytváří osobitou mužskou vůni plnou sexappealu.

Hugo Boss Boss No.1 toaletní voda pro muže

Pánský parfém Hugo Boss No.1

Pánský parfém Hugo Boss No.1

Tento parfém patří mezi nejstarší parfém a má také největší tradici. Je váš muž opravdový gentleman? V tom případě mu pořiďte tuto svěží vůni, která se lehce mění do mužné esence plné mystična.  Jednoduchá vůně, přitom tolik okouzlující nese v hlavě vůni bergamotu a citronu. V srdci růži, jasmín a med. Základ pak tvoří tabák a cedr. Kombinace určená jen pro průbojné a čestné muže.

Hugo Boss Boss Woman parfemovaná voda pro ženy

Hugo Boss Boss Woman parfemovaná voda pro ženy

Hugo Boss Boss Woman parfemovaná voda pro ženy

Ačkoliv se značka Hugo Boss zaměřuje převážně na muže, v parfémových řadách dává prostor i ženám. Nejprodávěnější parfém Hugo Boss pro ženy se jmenuje Boss Woman a spojuje v sobě eleganci i jemnost. V hlavě kombinuje několik druhů exotického ovoce, jakým jsou například pomeranče, mango, kiwi nebo ananas. Srdce kombinuje květinové vůně mučenky, frézie, kosatnce a květů ylang-ylang. Základní esencí je však mošus vanilka, cedr a santalové dřevo.

Hugo Boss Femme parfemovaná voda pro ženy

Hugo Boss Femme parfemovaná voda pro ženy

Hugo Boss Femme parfemovaná voda pro ženy

Dalším dámským oblíbencem je parfém Hugo Boss Femme. Nežná a jemná vůně, která vás okouzlí květinově ovocným nádechem. A to díky frézii, mandarince a rybízu v hlavě. Lilii, růži a jasmínu v srdci a pižmu, ambře a dřevité vůni v základu. Svěžest na každém kroku, je určená pro moderní a nezávislé ženy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *