Zaměřeno na: Župany, pyžama, bačkory

Nový rok, nové posty, nová inspirace. S příchodem roku 2022 tu pro vás máme nový článek, který vám odhalí novinky v oblasti pyžam – a to se na zahájení nového roku hodí, ne?

Druhý leden, neděle. Dnešek mnoho lidí nejspíše proleží a prospí ve svých postelích a právě k tomu tu pro vás máme tento článek. Potěšit by vás mohl třeba červený župan z příjemného materiálu, který pořídíte v Cellbes za cenu jeden tisíc tři sta devadesát devět korun českých. Máte-li rády košile na spaní, pak by vás mohly zaujmout třeba ty, které můžete vidět dole – buď rovněž od značky Cellbes (2ks za cenu devět set devadesát devět korun českých) či od značky F&F za cenu čtyři sta devadesát devět korun českých.

Bačkory nebo pantofle? Pokud máte rádi chlupaté bačkory, pak dejte pozornost na ty od značky Deichmann, které pořídíte již od krásných sto devadesáti devíti korun českých.

Tak neváhejte a omrkněte novoroční pyžama! A také doufáme, že vás koláž aspoň trochu inspirovala :)

Zdroj fotky: Whiteandblackpr.cz

One thought on “Zaměřeno na: Župany, pyžama, bačkory

  1. Pěkné kousky, já jsem si k Vánocům z Cellbes koupila takovou sametovou teplákovku, podobnou jak je ten župan a saténové kimono s košilkou. Nejraději bych to nosila pořád. :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *