Zahrada vůní – objevte kouzlo květin

Po článku o chyprových vůní jsme se zaměřili na ty květinové. Co vy a květinové vůně? Dáváte přednost sladkým lehkým tónům či jste spíš na ty orientální? Je pravda, že ne každý dává květinovým vůním přednost a ne každému květiny sednou. My si pro vás i tak připravili tři vybrané vůně, které vás svými květinovými tóny naprosto dostanou.

Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche. Zdroj fotky: Weheartit.com

Pepřová Bottega Veneta. Italská značka Bottega Veneta je špičkou ve svém oboru. Na trh přivedla hned několik úžasných vůní včetně té klasické. Tento parfém je ideální pro moderní elegantní ženu, která hledá nějaký ten parfém na celodenní nošení. Navíc v něm objevíte stopy jak po bergamotu, tak pepři, jasmínu, kůži, mechu a pačuli. Cenově ho pořídíte od jednoho tisíce sedmi seti třicet korun českých.

Další neodolatelnou květinovou bombou je parfém, který byl letos nově uveden na trh – Gucci Bloom. Jedná se o velice jemnou nenásilnou směs v podání jasmínu sambac, kořene kosatce, tuberózy a zimolezu. A právě tato netradiční směs dokáže vykouzlit tak specifickou zapamatovatelnou vůni ideální pro romantickou nezávislou ženu, která shání parfém především pro denní nošení. Cenově ho pořídíte od šesti seti padesáti devíti korun českých.

Není žádným tajemstvím, že značka Gucci se zaměřuje především na výrobu květinových parfémů – proto vám zde ještě jeden představíme. Jedná se o květinově-svěží parfém Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche opět určený pro moderní romantickou ženu. Složení se tentokrát skládá z citrusů, mandarinky, pivoňky, květu pomerančovníku, růže, pačuli, pepře a santalového dřeva. Cenově ho pořídíte od jednoho tisíce sto třicet devíti korun českých.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *