Vsaďte na ikonickou kosmetickou značku Dior v edici Dior Backstage

Pokud se aspoň trošku zajímáte o kosmetiku, tak vám nemohla uniknout novinka, že kosmetická značka Dior nově představila svou „podznačku“ Dior Backstage. Může se zdát, že produkty vypadají zcela stejně, ale pojďme si i tak představit pár produktů z této zajímavé edice.

Dior Backstage. Zdroj fotky: Allure.com

OČI

Dior Backstage nabízí tuto zajímavou paletu očních stínů, která vám vykouzlí doslova kouřové kočičí oči. Proč do této paletky zainvestovat? Zaprvé – získáte rozjasněný pohled, zadruhé – opticky se vám zvětší oči, zatřetí – snadno se stíny na víčka aplikují. Dle hodnocení uživatelek si paletka získala pět hvězdiček z pěti.

RTY

Už jste slyšeli o exfoliačním balzámu na rty? Nevíte, o co se vůbec jedná? Možná jste také zaregistrovali, že se v poslední době hodně roztrhl doslova pytel s exfoliačními produkty. To znamená, že díky těmto produktům se snadno zbavíte vrchní části odumřelé pokožky. Ve výsledku pokožka získá nový jemný vzhled. Tento balzám nejenom hydratuje a pečuje o rty, ale také se velmi snadno nanáší.

TVÁŘ

Ani tvář nezůstala ošizena. Dior Backstage si připravil rozjasňující korektor dostupný ve třech odstínech. Tento korektor je tvořen pigmenty White Light, které zachycují světlo a posilují jas pleti i očního okolí. Dále je zde také technologie Beautyfier Complex™, která obsahuje kyselinu hyaluronovou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *