Nezmeškejte: Make-up trendy podzimu

Také už mírně pociťujete nadcházející podzim? Víme, že by člověk měl nejradši po celý rok takových dvacet pět stupňů, ale bohužel podzim ani zima nás nemine. Jen doufáme, že letošní podzim se zimou nebudou tak extrémní jako letošní léto, že. Ale zpátky k článku – tentokrát jsme si pro vás připravili pár kosmetických produktů, které budou hitem letošního podzimu. O které se jedná?

Zdroj fotky: Weheartit.com

Podzimem určitě bude vládnout francouzská značka Yves Saint Laurent. Konkrétně máme na mysli jemný matující make-up Le Teint Encre de Peau. Oceňujeme, že druhů odstínů je hned několik, takže se nemusíte bát, že budete vybírat jenom z pěti. Sice je vhodný pro všechny typy pleti, ale my ho doporučujeme spíše pro mastnější pleť – z důvodu jeho matujícího účinku. Dále také velmi rychle splývá s pletí, nehrozí „maska“ a vydrží až několik hodin. Aktuálně na něj probíhá třinácti procentní sleva.

Máte raději tekuté rtěnky s vysokým leskem? Tak právě jeden takový tu pro vás také máme. Jedná se o tekutou rtěnku Lancome L´Absolu Lacquer, která udržuje rty precizně hydratované až osm hodin. Tato rtěnka je tvořena inovativní emulzí na bázi oleje a vody včetně glycerinu, který je zodpovědný za přísun hydratačních složek. Rtěnka navíc neobsahuje sulfáty ani ftaláty. Vybírat můžete až z devíti odstínů.

Sháníte pudr? Vyzkoušejte bronzující pudr 3v1 značky St.Tropez, který je jak bronzerem, tak konturovacím pudrem a rozjasňovačem v jednom. Tudíž pokud už jste po dovolené a vaše opálení již není takové, můžete si ho dopřát alespoň pomocí tohoto brozneru, který na vaší pleti vykouzlí opravdové bronzové opálení – aspoň na chvíli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *