Nezmeškejte: 20 % sleva při nákupu produktů značky Maybelline nad 299 Kč

Kosmetická značka Maybelline si pro vás připravila jednu velmi příjemnou akci. Když nakoupíte jejich kosmetické produkty nad dvě stě devadesát devět korun, obdržíte dvaceti procentní slevu – a to se vyplatí, že?

Zdroj fotky: Notino.cz

Zdroj fotky: Notino.cz

Nevíte, co si od Maybelline pořídit? My vám s výběrem pomůžeme. Můžete si pořídit například řasenku Total Tempation, která vašim řasám dodá velký objem. Navíc má krémovou konzistenci a objemový kartáček s krátkými štětinkami. Řasenka je tvořena především kokosovým olejem, díky kterému jsou řasy jemné a hladké na dotek. Pozor, nejedná se o voděodolnou řasenku.

Doporučujeme mrknout i na dlouhotrvající matnou tekutou rtěnku SuperStay Matte Ink, která rtům dopřává velmi vysokou pigmentaci. Navíc je zde přesný aplikátor, který během velmi krátké chvíle vykouzlí ultra matných efekt. My oceňujeme hlavně širokou škálu výběru různých odstínů – od jemné nude po masivní lila.

Do třetice představíme tekutý korektor Rewind dostupný ve čtyřech odstínechBrightener, Ivory, Light a Nude. Tento korektor se nejenom jednoduše nanáší díky houbičkovému aplikátoru, ale také má velmi jemnou texturu, díky které se nezvýrazňují vrásky. Korektor je vhodný pro všechny typy pleti.

Doufáme, že jsme vám aspoň trochu se samotným výběrem pomohli :)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *